REALIZACE ZAHRAD

Zaměřujeme se především na realizace rodinných zahrad a samozřejmostí je dodání veškerých potřebných materiálů. Náš tým se skládá z vyškolených pracovníků. Naše práce začíná terénními úpravami přes výsadbu zeleně, zakládání trávníku, výsevem či pokládkou trávníkových koberců. Dále realizujeme okrasná i koupací jezírka, drobné zahradní stavby a dekorace, závlahové systémy, zakládáme střešní zahrady a další související prvky zahrad.

V případě požadavku zajistíme pravidelnou či jednorázovou údržbu zeleně (vertikutace, hnojení a postřik trávníku, řez rostlin, zazimování rostlin, kácení a odborné prořezy vzrostlých stromů i keřů).

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro konkrétní kalkulaci vašich požadavků.

Naše konkrétní realizace si můžete prohlédnout v Portfoliu těchto stránek. http://www.zaflora.cz/nase-prace/


Nejoptimálnější je samozřejmě jaro či podzim, ale při správné péči, hlavně důkladné zálivce se realizace může provádět i přes léto.

Každé má své pro a proti, pokud na trávník nechvátáte a důležitější je pro Vás cena, tak trávník vysejte. Jestliže ale finanční stránku neřešíte a na zahradě se chcete už za týden pohybovat po pěkném trávníčku, tak pokládka je jasnou volbou.

Ano, jednorázovou i pravidelnou. Kácení vzrostlých stromů a nebo i pravidelné sekání trávníků. Vše záleží na domluvě.

Optimální je nenechat trávník moc přerůst, pokud jej chceme mít reprezentativní. Naopak příliš časté sekání na krátko mu také neprospívá a prosychá, nejlepší je sekat pravidelně každé 3-4 týdny v době vegetace.