ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA

Potřebujete-li kompletní projekt Vaší nové zahrady včetně zpevněných ploch, návrh rekonstrukce Vaší stávající zahrady a nebo si jen nevíte rady jak osadit vaši zahradu a pro lepší představu by Vám pomohly 3D vizualizace? Se vším Vám ráda pomohu a s papírem, tužkou a sadovnickými programy se dobereme zahrady Vašich snů.

Moje návrhy zahrnují studie návrhu, zahradně-architektonické řešení, osazovací plán, prováděcí a technickou dokumentaci, včetně rozpočtu případné realizace týmem Zaflora. Všechny projekty jsou zpracovávány digitálně specializovanými programy určenými k projektování zahrad.

V případě požadavku  zajistím doplňující projekty jako je projekt závlahy, technické řešení drobných staveb nebo projekt osvětlení.

Nebojím se výzvy a každou zahradu řeším jako originál. Navrhuji zahrady typicky rodinného charakteru, moderní, ale i v japonském stylu.

Ceny projektu konkrétní zahrady se odvíjí od její velikosti, členitosti, náročnosti řešení, celkovém obsahu a dalších kritérií. Ráda Vám na požádání sdělím cenu případného projektového řešení vaší zahrady.

Nejčastější dotazy klientů


Při osobní schůzce u Vás doma si s Vámi projdeme Vaši zahradu, probereme Vaše představy a požadavky a pokusíme se nastínit budoucí podobu celé zahrady. Jediné, co od Vás budeme potřebovat je půdorys s rozměry Vaší zahrady a zakreslením stávajících staveb.

Cena zahrady se odvíjí od mnoha kritérií: velikosti zahrady, členitosti, výsadbových a travnatých ploch, rostlinného sortimentu. Cenu samozřejmě dále navyšuje realizace drobných staveb či pokládka závlahového systému. Pokud ale máte jasnější představu o vaší budoucí zahradě, rádi Vám na požádání vytvoříme cenovou kalkulaci.

Ceny projektů se u nás pohybují od 5000Kč až po 28 000Kč u velkých členitých zahrad v moderním či japonském stylu. Vždy záleží na velikosti pozemku, členitosti a nárocích klienta.

Samozřejmě, chce to jen šikovné ruce a hlavně dostatek času a energie.

Žádná zahrada není bezúdržbová. Vhodnou volbou rostlin, materiálů a technologií ale můžeme vytvořit zahradu kolem které nebudete muset neustále běhat.